Можливість піклуватися про діток – одночасно відповідальна і надзвичайно захоплива справа. Наші кухарі готують смачні, привабливі страви, які є джерелом не тільки користі але й позитивних емоцій малюків.

На обід у діток яскравий борщ, смачненький гречаний супчик, золотавий суп з вермішеллю та інші перші страви. Серед других страв – печеня по-домашньому, гречана кашка з овочами, ніжне картопляне пюре з вершковим маслом, картопляна запіканка з курячим м’ясом. М’ясні страви представлені котлетками, лінивими голубцями, припущеними фрикадельками та тюфтельками, тощо.

Обов’язковою складовою двотижневого меню є сезонні овочі. Влітку це хрумкі огірочки, салат з білокачанної капусти, салат із соковитих відварених бурячків
На полуденок дітям пропонуються сирна запіканка, оладки, пшоняна каша з гарбузом чи морквою і вершковим маслом, сирно-морквяний пудинг та ще безліч інших смаколиків. Особливо дітям подобається пухка, свіжа, ароматна випічка, яка готується перед видачею.

Приготування страв у дитсадках міста Дніпра відбувається в умовах дотримання всіх санітарно-гігієнічних норм і необхідних запобіжних заходів. Безпека для нас понад усе!

Повне двотижневе меню для дитячих садочків міста Дніпра можна подивитись на сайті.

З усіх питань щодо організації харчування у дитячих садках міста Дніпра батьки мають змогу звертатись на гарячу лінію компанії «Контракт Продрезерв 5» — (097) 001 12 01 (Viber, WhatsApp, Telegram) (пн.-пт. З 8 до 17 години).

Кулінарна історія серпня: цікаві події
Ароматні та соковиті яблука – для задоволення і здоров’я
Про користь слив у дитячому харчуванні