Смачні страви щодня-для маленьких відвідувачів дитячих садків Дніпра

Кожного дня різні страви!

Двотижневе меню за посиланням

Сніданок сповнює діток енергією та піднімає настрій на весь день. Із запропонованих страв: різноманітні каші, запечені соковиті страви з яєць, тушковані овочі. На додаток хліб з вершковим маслом та твердим сиром. Майже всі дітки із задоволенням смакують ароматними молочними кашами (манною, вівсяною, рисовою). Кожна кашка має ніжну консистенцію, вершковий, приємно солодкуватий присмак.

На обід яскравий український борщ, легкий овочевий супчик, або із пухкими галушками, поживний розсольник з корисною перловою крупою. На друге діткам пропонується картопляне пюре з вершковим маслом, тушкована картопля з овочами, розсипчаста гречана каша з яскравою морквою та цибулькою, плов із соковитим курячим філе. Серед м’ясних та рибних страв соковиті запечені котлетки із хрумкою скоринкою, рибні тюфтельки із сметано-томатним соусом, рибні парові биточки та інше. Овочеві страви представлені салатом з відварних бурячків, тушкованою або свіжою капустою, натуральними свіжими овочами.

Смакує діткам пухка, рум’яна випічка власного виробництва, яка готується безпосередньо перед подачею, сповнюючи приголомшливими ароматами все навкруги.

Ми строго дотримуємося всіх санітарно-гігієнічних норм і необхідних запобіжних заходів. Безпека для нас понад усе!

Кулінарна історія серпня: цікаві події
Ароматні та соковиті яблука – для задоволення і здоров’я
Про користь слив у дитячому харчуванні