Час на карантині з дітьми можна проводити з користю! Пропонуємо влаштувати сімейний чемпіонат з приготування вареників! Відповідальне завдання (приготування тіста) краще дати мамі (але не виключено залучення дітей в якості помічників!) Отже, приступимо до кухонної магії!

Що потрібно для тіста:

• Борошно — 3,5 склянки

• Яйце — 1 шт

• Молоко — 125 г

• Вода – 125 г

• Сіль за смаком

Що потрібно для начинки:

• Сир — 600 г

• Цукор — 50 г

• Ваніль — за смаком

Як готувати?

• Замішуємо тісто у звичайній мисці або кухонному комбайні.

• У чашу просіваємо борошно і додаємо сіль

• Збиваємо вінчиком яйце, а потім змішуємо з водою, туди ж виливаємо молоко

• У борошно відправляємо всі рідкі інгредієнти і включаємо комбайн на 1 хвилинку

• Змащуємо стіл рослинним маслом і ще кілька хвилин вимішуємо тісто руками, щоб воно стало більш еластичним. Потім перекладаємо тісто для вареників в миску, накриваємо плівкою і ставимо в холодильник на 30 хвилин.
• Тим часом змішуємо сир з цукром і ваніллю.

• Дістаємо тісто з холодильника і відрізаємо невеликий шматочок. Розкачуємо в тонкий пласт і кулінарним кільцем (діаметром 10 см) або склянкою вирізаємо кружечки.

З цього моменту можна запрошувати учасників «кулінарного шоу», де кожен може проявити свої приховані таланти і взяти безпосередню участь в приготуванні страви!

• На кожен шматочок тіста викладаємо сир.

• Закріплюємо края.

• Вливаємо воду в 5-літрову каструлю, підсолюємо і чекаємо закипання. Потім відправляємо туди 20 вареників і варимо 5 хвилин після того, як вони спливуть.

• Виймаємо вареники в миску з вершковим маслом, накриваємо кришкою і струшуємо.

З ліплення можна влаштувати справжні змагання на «найкрасивіший» або «самий креативний»,  або «найміцніший» вареник. Можливо ви зробите «ставки» на свої вареники, що вони не розваляться у процесі варки- та що завгодно !!! А тих, хто програв, чекає найстрашніше — брудний посуд!

З приготовленої норми тіста виходить 35-40 шт. Що робити далі з варениками, ви вже здогадалися!

Ось так з традиційної страви можна зробити справжнє свято для всієї родини!

Кулінарна історія серпня: цікаві події
Ароматні та соковиті яблука – для задоволення і здоров’я
Про користь слив у дитячому харчуванні