У Дніпрі в школі № 81 заробила лінія гарячого харчування.

Про це корреспондет «Дніпровської панорами» дізнався з повідомлення на Фейсбук сторінці «Контракт Продрезерв 5».
За словами фахівців, учні школи № 81 тепер можуть оцінити переваги сучасного способу організації харчування.

В них з’явилася можливість урізноманітнити шкільний раціон додатковими поживними стравами.

Меню лінії щодня включає кілька видів гарнірів, м’ясні страви, салати зі свіжих або відварених овочів.
Серед корисних напоїв — компот, сік, чай. Багато смачної, різноманітної випічки: цукрові плюшки, пиріжки, рулетики, запашні кекси.

Діти можуть вільно вибирати страви до смаку щоб пообідати або перекусити між уроками.
Буфет оснащений сучасним обладнанням, новим посудом і столовими приборами. Для обробки приміщення використана яскрава кольорова гамма, що створює позитивний настрій.

Повний цикл приготування страв відбувається безпосередньо на харчоблоці школи.
Страви готуються відповідно до технологічних карт і санітарних норм.

Всі роботи по дизайну приміщення, придбання техніки та встановленню лінії гарячого харчування були виконані за рахунок ТОВ «Контракт Продрезерв 5».

За матеріалами Днепровская Панорама

10 причин включити горіхи до раціону дитини
Йогурт з гранолою — підвищуємо імунітет смачно!
Яблучно-морквяний фреш для підвищення імунітету дитини