Організація харчування школярів по-новому – актуальне питання сьогодення. Саме цим опікується відомий український шеф-кухар, бізнесмен, телеведучій, переможець проекту «МайстерШеф Україна», популяризатор здорового дитячого харчування Євген Клопотенко. Тому невипадковим було запрошення компанією «Контракт Продрезерв 5» цього відомого шеф-кухаря до Дніпра.

І 28 січня у НВК №148 «Планета щастя» відбулась зустріч Євгена Клопотенка з директорами загальноосвітніх шкіл міста та області, представниками Педагогічної та Батьківської рад міста, майбутніми кухарями — учнями Дніпропетровського регіонального центру професійно-технічної освіти, співробітниками «Контракт Продрезерв 5». Були обговорені питання вдосконалення організації харчування в загальноосвітніх школах та впровадження в практику роботи рецептів з збірки рецептів страв для харчування дітей шкільного віку в навчальних та оздоровчих закладах, складеної Євгеном Клопотенко.

Майбутнім кухарям, гість нашого міста радив бути цілеспрямованими, наполегливими в досягненні мети, а головне – любити професію, яку обрали. У учасників зустрічі виникло багато запитаь, на які Євген дав професійні відповіді.

А перед початком цієї зустрічі Євгену Клопотенко влаштували своєрідну експрес-екскурсію по цьому навчальному закладу. Тут його чекало немало сюрпризів: інтерактивна гра «Відгадай на запах. Відгадай на смак», кулінарний майстер-клас, завдання «Зібрати кошик «Здорове харчування», танцювальна перерва. Відчувалось, що питанню формування у дітей уявлення про здоровий спосіб життя, в т.ч. здорове харчування  приділяють тут неабияку увагу.

Після закінчення, так би мовити, офіційної частини, Євген Клопотенко відвідав шкільну їдальню, де розташована  лінія роздачі гарячого харчування. Встановлена вона в цьому закладі компанією «Контракт Продрезерв 5». Скуштувавши представлені страви, позитивно відгукнувся про них. До речі, серед страв було і  чахохбілі, приготоване за рецептом відомого шеф-кухаря.

Зустріч з Евгеном Клопотенко пройшла вперше в нашому місті, думається – не в останнє.

Кулінарна історія серпня: цікаві події
Ароматні та соковиті яблука – для задоволення і здоров’я
Про користь слив у дитячому харчуванні