Яскраві враження від новорічної вистави, веселі пісні та танці, гарні подарунки та солодощі отримали учні початкових класів
Запорізька школа-інтернат №1 (Zaporizhia boarding school №1).

Сьогодні, напередодні новорічних та різдвяних свят, представники «Контракт Продрезерв 5» завітали до нас у гості і привітали дітей.

Гості привезли різноманітну смачну випічку власного виробництва. Кожна дитина отримала кекси, круасани, рогалики, тістечка та інші смаколики.

А також представники «Контракт Продрезерв 5» подарували великий сучасний SMART телевізор молодшим класам школи-інтернату. Сувеніри-янголятка, зроблені гостями власноруч, стали символом прийдешніх свят.

Щиро дякуємо за чуйне ставлення до дітей з інвалідністю, за щирість душі, небайдужість до тих, хто так потребує уваги, допомогу нашим дітям, вміння створити справжні новорічні дива й зробити незабутньою цю прекрасну зустріч напередодні Нового року!!!
Бажаємо Вам всіляких благ і процвітань, міцного здоров’я, миру, радості і щастя!!!

За матеріалами Запорізка школа-інтернат

Йогурт з гранолою — підвищуємо імунітет смачно!
Яблучно-морквяний фреш для підвищення імунітету дитини
Другі сніданки для зміцнення імунітету діток у ДНЗ №310