Смачна творчість!

Куди подіти енергію дітей? Приготуйте разом десерт!

Найпростіший рецепт домашнього морозива з 2-х інгредієнтів дозволить весело разом провести час і зблизитися з рідними під час ізоляції!

Складові:

• 2 середніх очищених, заморожених банана
  • 1/4 чашки (4 ст. л) натурального арахісового масла
  • Кокосова стружка (за бажанням)

Хто що робить?

У приготуванні морозива можуть брати участь навіть найменші! Яка дитина відмовиться допомоги у приготуванні десерту?

Ви можете дати саме «відповідальне завдання» підростаючому поколінню — забезпечити таймером (або годинником) і надати роль справжнього секунданта, який буде спостерігати за часом, відведеним на заморозку попередньо очищених і нарізаних бананів. Діти люблять рахувати хвилини. Дітям старшого віку можна доручити етап чищення і нарізки!

Для заморозки бананів потрібно близько півгодини. Після чого складіть банани і арахісове масло в кухонний комбайн (блендер). Збивайте до тих пір, поки не отримаєте однорідну консистенцію.

Настав час сервіровки — а це також відповідальний і не менш цікавий етап! Тут можна не обмежуватися фантазією і запропонувати дитині «розлити» морозиво по склянках і прикрасити його улюбленим топінгом, в ролі якого може виступити кокосова стружка, горіхи, ваніль, кориця і навіть мультизлакові пластівці. Можна не прив’язувати на даному етапі дитину до чіткої технології, а дати можливість проявити творчість на всі 100%!

Подавати такий десерт слід негайно!

Користь баклажанів в харчуванні дитини
Кулінарна історія серпня: цікаві події
Ароматні та соковиті яблука – для задоволення і здоров’я