Готуймо разом з дітьми!

Ласувати влітку напоями власного приготування – особливе задоволення. Яскраві, ароматні, корисні лимонади можна зробити разом з дітьми. Тримайте на замітку кілька нескладних рецептів, долучайте до приготування малечу, так напої вийдуть ще смачнішими!

🍋 Лимонад. Класичний з лимоном

• Лимон – 2 шт.
  • Звичайна питна вода — 1 літр
  • Газована вода — 1 літр
  • Цукор — 100 г

Як готувати

1. У сотейник налийте 250-300 мл звичайної води, додайте цукор і порізану часточками половину лимона. Доведіть до кипіння і варіть на невеличкому вогні 5 хвилин. Залиште сироп остигати.

2. У трилітрову ємність процідіть лимонний сироп, додайте сік одного лимона, слабо газовану воду, порізану часточками половину лимона.

3. Додайте просту очищену воду до повного об’єму. Охолодіть лимонад у холодильнику впродовж півгодини.

Дітям можна доручити найвідповідальніші процеси – вичавлювання соку та додавання води. Адже це головні інгредієнти.

🌿 Мохіто з лаймом і м’ятою

• Газована вода з нейтральним смаком або «Спрайт» — 2 л
  • Лайм — 3 шт.
  • Свіжа м’ята — 70 г
  • Цукор (білий або тростиновий) – 50 г (або за смаком)
  • Лід – за смаком

Почнімо готувати

1. Наріжте 1 лайм тоненькими скибочками або часточками невеличкого розміру.

2. Візьміть відповідну для напою трилітрову ємність, закладіть на дно цукор, м’яту, порізаний лайм. Все ретельно перетріть до розчинення цукру і утворення такого собі м’ятно-лаймового сиропу.

3. Залийте суміш газованою водою або Спрайтом до повного об’єму.

Можна пити мохіто відразу ж або залишити настоюватися в холодильнику на пів години.

Подають напій у високих бокалах, попередньо додавши подрібнений лід, кружальця свіжого лайму та листочки м’яти.

Краї келиха можна прикрасити цукром. Для цього змочить їх соком лайму та занурте у цукор.

🍓 Мохіто з полуницею

• Полуниця — 10 шт.
  • Свіжа м’ята — 1 пучок
  • Лайм — 1 шт.
  • Спрайт або газована вода – 1,5 літри
  • Лід – за смаком

Як готувати

1. Підготуйте та наріжте полуницю.

2. Візьміть відповідну для напою трилітрову ємність, закладіть на дно полуницю цукор, м’яту, порізаний лайм. Ретельно все перетріть до розчинення цукру.

3. Залийте суміш газованою водою або Спрайтом до повного об’єму.

Такий мохіто краще пити одразу поки полуниця зберігає свіжість. Подавайте напій у високих склянках, прикрасивши часточками ягід, кружальцями лайму та листочками м’яти.

Долучить дітей не тільки до приготування, але й до процесу прикрашання напоїв. Можна використати декоративні парасольки, кольоровий цукор, різноманітні трубочки для коктейлів. Хай проявлять креативність, так лимонади стануть дійсно неповторними.

Готуйте та смакуйте разом! Проводьте час у дружньому сімейному колі.

Кулінарна історія серпня: цікаві події
Ароматні та соковиті яблука – для задоволення і здоров’я
Про користь слив у дитячому харчуванні