Цього тижня було відкрито ще одну лінію роздачі гарячого харчування в Дніпрі. Цього разу у СЗШ №19.

Меню лінії різноманітне, представлено поживними смачними стравами. Серед гарнірів паста з сиром, розсипчастий рис з овочами, гречана каша, овочеве рагу, картопляне пюре, тушкована капуста. М’ясні страви представлені котлетами по-київські, шашличками з курячого філе, чахохбілі з курки, кнелями тощо. Салати з пекінської капусти, з білокачанної капусти з огірком, зі свіжої моркви та інші вдовольняють різні смакові вподобання і чудово смакують з основними стравами. Кожного дня в меню лінії свіжа випічка власного виробництва: пиріжки, млинці, кекси, тістечка тощо.

Пообідати чи перекусити можна у зручний час. Учні обирають страви на власний розсуд, враховуючи власні смакові уподобання.
Повний цикл приготування страв відбувається безпосередньо на харчоблоці школи. Блюда готуються відповідно до технологічних карт та санітарних норм.

Всі роботи з реконструкції харчоблоку, дизайну приміщення, придбанню техніки та встановленню лінії гарячого харчування були виконані за рахунок ТОВ «Контракт Продрезерв 5».

Користь баклажанів в харчуванні дитини
Кулінарна історія серпня: цікаві події
Ароматні та соковиті яблука – для задоволення і здоров’я