Картини Леонардо Да Вінчі, Мікеланджело, Рафаеля … Ні, це не виставка картин епохи Ренесансу. Це їдальня в дніпровській школі №22 на вулиці Нахімова. Геть з-під розноса з рогаликами посміхається Мона Ліза, а ось дама з горностаєм задумливо поглядає на контейнер з котлетами. Вiдкритий побував в незвичайній їдальні і дізнався, навіщо її так прикрасили.

Приміщення тепер нагадує не їдальню, а картинну галерею, де висять твори епохи Ренесансу. Наскільки, це доречно серед каструль з супами і підносів з булочками, нехай кожен вирішує сам. За словами адміністрації, столову оформили в такому стилі, тому що школа спеціалізується на вивченні іноземних мов. Ремонт оплатили спонсори.

«Збулася моя мрія. Я завжди хотіла, щоб у нас в школі було таке міні-кафе. Тепер ми можемо вибирати, що хочемо з’їсти на обід. До того ж, мені дуже подобається оформлення. Все таке яскраве і барвисте «, — розповіла нашому кореспонденту Дарина Дьякова, учениця 9-го класу.

В їдальні тепер пропонують на вибір кілька гарнірів: картопляне пюре, рис з овочами, розсипчасту гречану кашу, пасту з сиром. М’ясні і рибні страви представлені котлетами, зразами, наггетсами, шашличками з курячого філе і биточками. Серед напоїв: чай, компот, сік. Є і випічка: булочки, рулетики, пиріжки, тістечка.

За матеріалами opentv.media

10 причин включити горіхи до раціону дитини
Йогурт з гранолою — підвищуємо імунітет смачно!
Яблучно-морквяний фреш для підвищення імунітету дитини