Завдяки особливому способу приготування в гранолі зберігаються всі вітаміни та поживні речовини інгредієнтів. Вона покращує травлення, нормалізує рівень цукру в крові, надовго забезпечує організм необхідною енергією, надає бадьорості. Гранола багата на вітаміни Е та В, калій, магній, кальцій, залізо, які зміцнюють серце та судини, покращують склад крові, посилюють опірність організму вірусам.

Йогурт, багатий на пробіотики, позитивно впливає на мікрофлору кишківника, допомагає організму ефективно пригнічувати віруси та хвороботворні бактерії. Йогурт містить вітаміни: С, А, В-6, В-12, D, Е, К, а також тіамін, нікотинову кислоту, рибофлавін, кальцій, калій, натрій, залізо, фосфор, цинк та інші мінерали, які відіграють важливу роль в загальному розвитку дитини.

Ніжний йогурт та хрумка гранола – це не просто дуже смачно, а ще і корисно для дитини, особливо в період пидвищенного розумового навантаження та загострення сезонних захворювань.

Йогурт з гранолою включений у раціон других сніданків деяких ДНЗ та 1-4 класів шкіл м. Дніпра.
Більш детально про другі сніданки дивіться за посиланням.

Фініки — смаколики для посилення імунітету дитини
Кефір з гранолою — для зміцення дитячого організму
Гаряче харчування дітей в школі — запорука здоров’я!
Гаряче харчування дітей в школі  — запорука здоров’я!
Яблучно-банановий фреш — зміцнюємо імунітет здорово!