В дитячих садочках міста Дніпра працюють досвідчені кухарі. Це справжні майстрині, віддані своїй справі. Вони вміють і люблять готувати для дітей, а також мають для цього необхідні знання та хист. Завдяки їхній старанності та досвіду страви виходять смачними, привабливими, корисними.

Запашний український борщ зі сметаною, соковиті фрикадельки з яловичини, рис з овочами, сирно-морквяний пудинг, ніжна запечена картопля з цибулькою у молочному соусі під сирною скоринкою, підрум’янені оладки та багато інших чудових страв з двотижневого меню на 2020 рік. Приємно, коли тарілки діток залишаються порожніми.

Приготування страв у дитсадках міста Дніпра відбувається в умовах дотримання всіх санітарно-гігієнічних норм і необхідних запобіжних заходів. Безпека для нас понад усе!

Готувати для діток – велика відповідальна справа. I наші дівчата- кухарі справляються з нею блискуче.

Повне двотижневе меню для дитячих садочків міста Дніпра можна подивитись на сайті.

З усіх питань щодо організації харчування у дитячих садках міста Дніпра батьки мають змогу звертатись на гарячу лінію компанії «Контракт Продрезерв 5» — (097) 001 12 01 (Viber, WhatsApp, Telegram) (пн.-пт. З 8 до 17 години).

Корисна інформація про організацію харчування також в нашому Telegram-каналі.

Йогурт з гранолою — підвищуємо імунітет смачно!
Яблучно-морквяний фреш для підвищення імунітету дитини
Другі сніданки для зміцнення імунітету діток у ДНЗ №310