Прокинутись рано-вранці, прийти на роботу у гарному гуморі, приготувати різноманітні смачні страви, прибрати кухню після всіх справ – на тендітних плечах наших дівчат- кухарів купа завдань. З чим же ще пов’язана робота кухаря кожного дня?

1. Приготування іжі вдома та на харчоблоці учбового закладу- це різні речі. Обід на сім’ю навіть з 10 осіб не можна порівняти з щоденним обслуговуванням 50, 100 або майже 1000 дітей.

2. Кухарям доводиться бути на ногах протягом цілого робочого дня. До того ж вони весь час перебувають в русі.

3. На кухні завжди все смажиться, вариться, кип’ятиться. Все це створює далеко не прохолодну, більше того, спекотну атмосферу.

Але всі ці та інші випробування не лякають людей, які прикипіли душею до обраної справи, і розуміють, що смачно нагодувати людей (особливо дітей) — благородна і важлива місія!

10 причин включити горіхи до раціону дитини
Йогурт з гранолою — підвищуємо імунітет смачно!
Яблучно-морквяний фреш для підвищення імунітету дитини