харчування днз Дніпра

У Дніпрі для тих батьків, які не знають, чим їх чад годують в дитячому саду, буде цікаво, що малюки їдять на завтрак, обід і полуденок.

Про це кореспондент Дніпровської панорами дізнався з повідомлення на ФБ сторінці «Контракт Продрезерв 5» на прикладі дошкільного навчального закладу № 219.

У кожного в дитинстві була своя улюблена страва — ніжна запіканка, апетитний борщ, ароматні сирники.
А що люблять сьогоднішні малюки? Давайте заглянемо в ДНЗ № 219, який розташований на пр. Петра Калнишевського, 13а, м. Дніпро.

Тут працюють прекрасні жінки. Загальний стаж їхньої трудової діяльності становить понад 50 років. Це досвідчені майстри своєї справи, кожна з них вкладає в свою роботу не тільки знання, а й частинку душі.

«Сьогодні нам треба нагодувати майже 170 дітей… так що, робота кипить. На обід готуємо овочевий суп із сметаною, печеню по-домашньому з курячим м’ясом та свіжими хрумкими огірочками, ароматний компот з яблук», – з такими словами зустрічає нас Таїсія Іванова, кухар цього дитсадка.

Зав. виробництвом ДНЗ №219 Любов Волкова звернула нашу увагу на спеціальну вітрину для контрольних порцій, яка розташована біля харчоблоку. Вона призначена для того, щоб батьки могли безперешкодно порівняти відповідність виданої порції — контрольній порції, яка прописана в тендерному меню.

З чого складається меню

«Взагалі, меню різноманітне і включає корисні та збалансовані страви. Відповідно до затвердженого меню, це: український борщ, розсольник, гречаний суп, запечені м’ясні котлетки або зрази, рибні кнелі, ліниві вареники, сирно-морквяний пудинг, салати з сезонних овочів, різноманітну випічку власного виробництва та багато інших страв», — пояснила вона.

Діти харчуються повноцінно

Тож дітки харчуються повноцінно, смачно, отримуючи все необхідне для розвитку та чудового настрою.
До речі, повне двотижневе меню для дитячих садочків міста Дніпра можна подивитись на сайті.

Куди звертатися з питань харчування в дитячому садку

Також нагадуємо, що з усіх питань щодо організації харчування у дитячих садках міста Дніпра батьки мають змогу звертатись на гарячу лінію компанії «Контракт Продрезерв 5» — (097) 001 12 01 (Viber, WhatsApp, Telegram) (пн.-пт. З 8 до 17 години).

За матеріалами Днепровская Панорама

Кулінарна історія серпня: цікаві події
Ароматні та соковиті яблука – для задоволення і здоров’я
Про користь слив у дитячому харчуванні