Наближається одне з найтаємничіших свят року – Хелловін. Дорослі і діти чекають на нього з нетерпінням адже знають, що в цей день на них чекають страшенно цікаві пригоди та несподіванки. А ще Хелловін надає можливість проявити не аби яку креативність на кулінарному терені.

Приготуйте з дітьми цікавий нескладний десерт для тематично сервірованого столу – банани-привиди. Здивуйте родину та поласуйте смачненьким!

Що знадобиться для приготування

• Білий шоколад – 200 г

• Стиглі банани – 4 шт.

• Шоколаді краплі або розтоплений чорний шоколад (для прикрашання)

• Кокосова стружка – 70 г (за бажанням)

Як готувати

1. Розтопіть білий шоколад в мікрохвильовці або на водяній бані. Очистіть банани, розріжте кожний впоперек навпіл і вставте в кожну половинку по дерев’яній паличці для ескімо або кейк попсів.

2. Обмокніть банани в білий шоколад або скористайтесь для нанесення кулінарним пензликом. Глазур повинна щільно покрити кожну половинку (за бажанням банани можна обсипати кокосовою стружкою). Зафіксуйте половинки зручним способом (викладіть на пласку поверхню (наприклад тарілку), застелену пергаментом або встроміть у підходящу підставку.

Ну а тепер час творчості! Залучайте дітей. Адже це так цікаво – власноруч створити привида – веселого, трохи сумного або суворого і від того ще більш кумедного. Будь-якого за власним бажанням!

3. Зробіть рот, очі, брови, ніс з шоколадних крапель або з розтопленого чорного шоколаду. Також можна використати доречні за розміром шматочки сухофруктів, ягід. Залиште банани у холодильнику на кулька хвилин аби шоколад застиг.

Ось і все! Привиди готові – поспішайте з’їсти доки вони не з’їли вас.

10 причин включити горіхи до раціону дитини
Йогурт з гранолою — підвищуємо імунітет смачно!
Яблучно-морквяний фреш для підвищення імунітету дитини