Ванільно-вершковий аромат свіжої випічки зазвичай створює затишну атмосферу.

Пухкі булочки з маком, рум’яні пиріжки з яблуками, соковиті ватрушки з кисломолочним сиром, золотаві кутики з повидлом – всі ці смаколики готують в дитячих садочках міста Дніпра

Завдяки творчому ставленню до роботи наших чарівних дівчат-кухарів випічка виходить не тільки смачною, але й привабливою. І це зрозуміло, бо вони готують для дітей і роблять все для того, аби діткам було смачно і радісно кожного дня.

Повне двотижневе меню для дитячих садочків міста Дніпра можна подивитись на сайті.

З усіх питань щодо організації харчування у дитячих садках міста Дніпра батьки мають змогу звертатись на гарячу лінію компанії «Контракт Продрезерв 5» — (097) 001 12 01 (Viber, WhatsApp, Telegram) (пн.-пт. з 8 до 17 години).

Корисна інформація про організацію харчування також в нашому Telegram-каналі.

Кулінарна історія серпня: цікаві події
Ароматні та соковиті яблука – для задоволення і здоров’я
Про користь слив у дитячому харчуванні