Фініки містять поживні речовини, необхідні для підтримки здоров’я, зміцнення імунітету та розвитку дитини. Крім цього, вони включають фруктозу та глюкозу, які практично миттєво засвоюються, надаючи енергії.

Регулярне споживання фініків:

• покращує роботу кишківника, підтримуючи в ньому корисну мікрофлору;
  • підвищує опірність організму в боротьбі з різними хворобами;
  • зміцнює кістки, що особливо важливо для організму, який зростає;
  • знижує чутливість до алергенів;
  • відновлює мікрофлору кишківника, зокрема після прийому антибіотиків, виступаючи в якості природного пробіотика;
  • покращує роботу мозку;
  • зберігає зір;
  • зміцнює серцевий м’яз та судини.

У фініках містяться вітаміни: PP, B1, B2, B6, E, А та К; фолієва кислота, ніацин, пантотенова кислота, піридоксин, рибофлавін, тіамін, залізо, магній, калій, кальцій, фосфор, цинк, лютеїн. А ще вони дуже смачні, такі собі природні корисні цукерки.

Фініками залюбки ласують діти у навчальних закладах (дитсадки та початкова школа м. Дніпра), де вже впроваджені другі сніданки.

Більш детально про другі сніданки дивіться за посиланням.

Замовити другі сніданки для вашого учбового закладу (класу чи групи у дитячому садку) можна за телефоном (097) 001 12 01 (Viber, WhatsApp, Telegram) (пн.-пт. З 8 до 17 години).

Лінія гарячого харчування СШ 47 міста Києва
Про користь рису у дитячому харчуванні
Готуємо для малечі із задоволенням!
Готуємо страви родом з дитинства