У СЗШ №18 міста Новомосковська запрацювала лінія роздачі гарячого харчування. Тепер учні мають змогу урізноманітнити та покращити свій раціон під час перебування у навчальному закладі. Відвідуючи лінію у зручний час, вони обирають страви за бажанням.

Меню лінії різноманітне та збалансоване, складене з урахуванням смакових вподобань дітей. Щодня на вибір кілька видів гарнірів, вітамінні салати; кілька страв з м’яса, риби та птиці, солодкі страви та напої. Кожного дня представлена різноманітна випічка власного виробництва.

Повний цикл приготування страв відбувається безпосередньо на харчоблоці школи. Страви готуються відповідно до технологічних карт та санітарних норм.

Діти приходять до буфету, щоб пообідати або перекусити. Всі страви щойно приготовані, теплі, апетитні, мають чудовий аромат та гарно смакують.

Дизайн приміщення виконаний у яскравій кольоровій гаммі, переважають соковиті відтінки. Тут затишно і просторо водночас – місця вистачає всім охочим. На перервах біля лінії роздачі гарячого харчування завжди людно, але кухарі встигають приділити увагу кожному.

Всі роботи з реконструкції харчоблоку, дизайну приміщення, придбанню техніки та встановленню лінії гарячого харчування були виконані за рахунок ТОВ «Контракт Продрезерв 5».

Лінія гарячого харчування СШ 47 міста Києва
Про користь рису у дитячому харчуванні
Готуємо для малечі із задоволенням!
Готуємо страви родом з дитинства