Як часто, ще з дитинства, ми чуємо про те, що їсти часник корисно. Особливо в період загострення застудних і вірусних захворювань. Ефективність народного способу профілактики сезонних недуг перевірена роками і є дієвою, як би далеко не сягнула у своєму розвитку сучасна медицина.

Часник — відмінний імуномодулятор, має бактерицидні властивості, протигрибкову і противірусну дію. Це справжнє джерело вітамінів і мінералів. Містить вітаміни С, комплекс з вітамінів В1, В2 і В6; нікотинову кислоту, фосфор, натрій, залізо, селен, магній, кальцій, калій та інші користі речовини.

Сильний і безпомилково впізнаваний запах часнику наводить на думку, що і його природа вигадала не просто так. І це правда — в часнику багато фітонцидів, що мають виражену протимікробну і протизапальну дію.

Овоч підсилює секреторну і моторну діяльність шлунково-кишкового тракту, стимулює секрецію жовчі, пригнічує гнильні процеси в кишківнику, вбиває непотрібні шкідливі бактерії, сприяє заселенню кишківника здоровою флорою. А ще часник покращує апетит!

Часник корисно їсти сирим і додавати в соуси та різноманітні страви: супи, борщі, рагу, салати.

Зазвичай часник смакує дітям та гарно переноситься. І все ж таки, перш ніж запропонувати часник дитині вперше проконсультуйтесь з педіатром.

Сподобалося? Тисніть лайк. Розкажіть друзям:
Дивіться також:
Лінія гарячого харчування СШ 47 міста Києва
Лінія гарячого харчування СШ 47 міста Києва
Про користь рису у дитячому харчуванні
Про користь рису у дитячому харчуванні
Готуємо для малечі із задоволенням!
Готуємо для малечі із задоволенням!
Готуємо страви родом з дитинства
Готуємо страви родом з дитинства