Свято Хелловіну вже на цьому тижні. Тож, саме час продумати цікаве меню. Приготуйте з дітьми оригінальну закуску всього лише з трьох інгредієнтів. Це просто і смачно! А як цікаво! Мітли відьмочок на столі, які здається ось-ось увірвуться в кімнату галасливим натовпом і влаштують невгамовний веселий шабаш.

Що знадобиться для приготування

• Солона соломка
  • Сир сулугуні в паличках
  • Зелена цибуля

Почнімо готувати

1. Розріжте палички сиру поперек на кілька частин — це будуть нижні частини мітелок.

2. Розділіть кожний шматочок сулугуні з одного боку на волокна.

Допомога діток тут буде дуже доречною, адже завдяки своїм маленьким спритним пальчикам вони впораються із завданням якнайкраще.

3. Тепер з цілого боку сирної палички зробіть отвір. Можна використати шпажку або гостру частину дерев’яної палички.

4. Просуньте в отриманий отвір соломку. Так мітла виглядає вже більш реалістичною.

5. Обв’яжіть пером зеленої цибулі нижню їстівну частину. Оформите таким же чином всі метілочки.

Мітли виглядають як справжні. Похрумтіти не бажаєте?

Лінія гарячого харчування СШ 47 міста Києва
Про користь рису у дитячому харчуванні
Готуємо для малечі із задоволенням!
Готуємо страви родом з дитинства