Багато страв з двотижневого меню для дитсадочків міста Дніпра стають для діток улюбленими.

Ніжні ліниві вареники із сметанним соусом, ароматна молочна каша до смаку на полуденок разом із апетитною випічкою.

На обід у діток різноманітні супи, борщі. Серед других страв – розсипчасті каші, картопляне пюре, овочеве рагу та багато інших корисних гарнірів. До смаку дітлахам рум’яні м’ясні та рибні котлетки, запечені зрази тощо.

За сезоном у діток на столі свіжі яблука, огірочки, помідори, вітамінні салати.

А готують смаколики наші старанні дівчата-кухарі, із натхненням та у гарному гуморі аби вгодити малечі.

Приготування страв у дитсадках міста Дніпра відбувається з дотриманням всіх санітарно-гігієнічних норм і необхідних запобіжних заходів. Безпека для нас понад усе!

❗️Повне двотижневе меню для дитячих садочків міста Дніпра можна подивитись на тут.

З усіх питань щодо організації харчування у дитячих садках міста Дніпра батьки мають змогу звертатись на гарячу лінію компанії «Контракт Продрезерв 5» — (097) 001 12 01 (Viber, WhatsApp, Telegram) (пн.-пт. з 8 до 17 години).

Корисна інформація про організацію харчування також в нашому Telegram-каналі.

Лінія гарячого харчування СШ 47 міста Києва
Про користь рису у дитячому харчуванні
Готуємо для малечі із задоволенням!
Готуємо страви родом з дитинства