ТОВ «Контракт Продрезерв 5» забезпечує ефективний зворотній зв’язок та оперативне реагування в разі надходження пропозицій, скарг, відгуків. Звернення приймаються від учнів, батьків, вчителів, керівників дитячих садків та загальноосвітніх шкіл, які обслуговує компанія.

🔹 З ЯКИХ ПИТАНЬ МОЖНА ЗВЕРТАТИСЬ

З усіх що, стосуються організації харчування у дошкільних та навчальних закладах Дніпра, Новомосковська, Кривого Рога, Павлограда, Першотравенська, які ми обслуговуємо (вартість харчування для різних вікових категорій, всі питання по меню, вихід порцій, якість приготування, якість обслуговування);

🔹 ПОРЯДОК ЗВЕРНЕННЯ НА ГАРЯЧУ ЛІНІЮ

Особи, які звертаються з питанням щодо організації харчування зазначають місто. номер/назву навчального закладу; клас, групу (якщо мова йде про дитячий садок) та описують суть звернення. Також бажано повідомити своє ім’я та номер телефону для зворотного зв’язку. Вичерпна інформація прискорює процес вирішення питання. При цьому компанія гарантує конфіденційність звернення.

Всі повідомлення фіксуються та надходять відповідним фахівцям, які з огляду на проблематику відповідають одразу або консультують щодо подальших дій для вирішення питання.

Телефонуйте або пишіть на Гарячу Лінію: +380970011201 (Viber, WhatsApp, Telegram):

Вона працює з 8.00 до 17.00 (пн, вт, ср, чт, пт).

🔹 ЗВЕРТАЙТЕСЬ НА САЙТ КОМПАНІЇ

Відповідні форми для звернень передбачені на сайті ТОВ «Контракт Продрезерв 5».

Також для Вашої зручності на сайті є кнопка зворотного дзвінка. Достатньо залишити свій контактний номер телефону і представник компанії зателефонує Вам впродовж 30 секунд.

Оцінити якість приготування страв у школі або дитячому садочку, що обслуговується компанією, можна, заповнивши електронну анкету.

Ми також регулярно проводимо опитування на актуальні теми, що стосуються якості приготування страв, організації дитячого харчування тощо. Перейдіть за посиланням. Ваша думка для нас важлива!

Спеціальна форма передбачена для тих, хто бажає приєднатися до команди «Контракт Продрезерв 5». Надіслати резюме зручно прямо з сайту.

🔹 СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

Звернутися до представників компанії «Контракт Продрезерв 5» також можна на офіційній сторінці у Facebook School Food або на сторінці представника компанії.

Залишити відгуки та коментарі до актуальних постів компанії можна в Instagram.

Ми регулярно доповнюємо нашу YouTube-сторінку цікавими інформаційним сюжетами. Тож залишайте і тут свої відгуки та пропозиції.

Ми завжди вдячні за зворотний зв’язок та цікавість до послуг компанії.

Звернення до компанії «Контракт Продрезерв 5» за телефоном гарячої лінії або в інший зручний для Вас спосіб гарантує швидке та професійне вирішення гострих та поточних питань, які стосуються організації харчування. Ми передбачили кілька способів забезпечення зворотного зв’язку для зручності кожного, хто потребує оперативного надання відповідної інформації від спеціалістів компанії. Скористайтесь найзручнішим. Ми на зв’язку!

У тісній взаємодії ми бачимо шляхи розвитку та покращення якості обслуговування.

Лінія гарячого харчування СШ 47 міста Києва
Про користь рису у дитячому харчуванні
Готуємо для малечі із задоволенням!
Готуємо страви родом з дитинства