Ось корисні поради, які допоможуть пережити будь-яку епідемію!

Вітамін С. Є універсальним засобом для боротьби з будь-яким вірусом. Згодяться свіжі апельсини, лимон, ківі. Наприклад у 2-х плодах ківі міститься добова доза вітаміну С. В разі алергії на цитрусові їх можна замінити яблуками, квашеною капустою, моченими помідорами — в них також досить «захисних» кислот.

Обмежте вживання солодощів. Як відомо, цукор витрачає корисні кислоти в організмі (аскорбінова, лимонна та ін.). І поїдання апельсинів і лимонів тонами в даному випадку може тільки призвести до подразнення шлунку і кишечнику. Обмежте споживання цукру!

Імунну систему добре підтримують віт Е, цинк, мідь і марганець, які містяться в горіхах. Але не перевищуйте добову дозу — 50 г. Щоб уникнути переїдання горіхів, найкраще додавати їх в салат. Не забувайте також і про рослинні олії, в них також міститься віт Е!

Для підвищення опірності організму різним інфекціям потрібен селен. Хорошим його джерелом є каші. Селену також багато в часнику, але не всім він припаде до смаку.

Щитовидну залозу (регулятор всього обміну речовин) підтримають морська риба і капуста. Так-так, саме в них міститься головний будівельний матеріал для гормонів щитовидки — йод!

В якості адаптогенів використовуйте женьшень, ехінацею, китайський лимонник та ін.

І не забувайте про повноцінний нічний сон — тільки він здатний відновити сили і оновити організм в період стресу!

Сподобалося? Тисніть лайк. Розкажіть друзям:
Дивіться також:
Лінія гарячого харчування СШ 47 міста Києва
Лінія гарячого харчування СШ 47 міста Києва
Про користь рису у дитячому харчуванні
Про користь рису у дитячому харчуванні
Готуємо для малечі із задоволенням!
Готуємо для малечі із задоволенням!
Готуємо страви родом з дитинства
Готуємо страви родом з дитинства