Відомий кухар і популяризатор здорового дитячого харчування Євген Клопотенко на запрошення компанії «Контракт Продрезерв-5» відвідав Дніпро. У НВК 148 «Планета щастя» він провів зустріч з директорами шкіл міста та області, передає кореспондент «НМ».

Ще на початку минулого року шеф-кухар Євген Клопотенко представив рецептурник з понад 100 корисних і смачних страв для шкільного харчування. Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів затвердила розроблений збірник для шкільних їдалень.

Метою програми «Нове шкільне харчування» є підвищення і поширення рівня культури здорового харчування в навчальних закладах країни. В рамках проекту, крім «Збірника рецептів страв для харчування дітей шкільного віку в навчальних та оздоровчих закладах», був також розроблений план впровадження нової шкільної культури харчування в шкільних їдальнях по всій Україні.

Основна концепція полягає в тому, що дитяча їжа вимагає спецій і квітів, зміни технології приготування для максимального збереження вітамінів і, звичайно, цікавих назв. Йдеться поки про зміни саме в шкільному меню, оскільки харчування садів, за словами Клопотенка, більш складна і делікатна тема.

Що сказав Клопотенко

Євген ознайомився з запропонованим асортиментом страв у шкільній їдальні «Планерти щастя» і побачене йому дуже сподобалося.

«Мені хочеться все це з’їсти», — сказав шеф-кухар.

За матеріалами Наше місто

Сподобалося? Тисніть лайк. Розкажіть друзям:
Дивіться також:
Лінія гарячого харчування СШ 47 міста Києва
Лінія гарячого харчування СШ 47 міста Києва
Про користь рису у дитячому харчуванні
Про користь рису у дитячому харчуванні
Готуємо для малечі із задоволенням!
Готуємо для малечі із задоволенням!
Готуємо страви родом з дитинства
Готуємо страви родом з дитинства