28 січня в Дніпро приїхав відомий кухар і популяризатор здорового дитячого харчування Євген Клопотенко. Його в наше місто запросила компанія «Контракт Продрезерв-5».

Подорож в Дніпро почалася з НВК №148 «Планета щастя», де гість провів зустріч з директорами шкіл міста та області. Про це повідомляє Інформатор з місця події.

Нагадаємо, шеф-кухар Євген Клопотенко в минулому році випустив рецептурник з понад 100 корисними і смачними стравами для шкільного харчування, а також представив план впровадження нової культури харчування в шкільних їдальнях країни. Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів затвердила збірник для їдалень. У деяких навчальних закладах Дніпра з початку вересня впроваджують елементи нового раціону.

«Приїхав в Дніпро тому, що недавно дізнався, що тут хороший рівень харчування. Я вирішив дізнатися чи є зміни, на що потрібно звернути увагу. Початок є, майбутнє у Дніпра є. У порівнянні з іншими великими містами — все відмінно. Чим більше все буде по збірці — тим краще буде харчування в Дніпрі », — розповів Євген Клопотенко. Основна ідея нововведень в тому, що дитяча їжа вимагає спецій, а значить і смаку. Також автор наполягає на зміні технології приготування для збереження вітамінів, а також використанні цікавих назв для страв.

ДОВІДКА: Євген Клопотенко — переможець кулінарного шоу «МайстерШеф-5» на каналі СТБ (2015); кулінарний експерт «Все буде добре», «Все буде смачно» на каналі СТБ (2016-2017); автор кулінарного онлайн-курсу «Мислити як кухар» (2017); автор проекту зі зміни шкільного харчування Cult Food; автор проекту зі зміни кулінарної освіти в КРГ НУХТ; кулінарний експерт, ведучий телевізійного проекту «Енеїда» на «UA: Перший» (2018); кулінарний експерт в «Сніданок з 1 + 1» (2018).

За матеріалами ІНФОРМАТОР

Сподобалося? Тисніть лайк. Розкажіть друзям:
Дивіться також:
Лінія гарячого харчування СШ 47 міста Києва
Лінія гарячого харчування СШ 47 міста Києва
Про користь рису у дитячому харчуванні
Про користь рису у дитячому харчуванні
Готуємо для малечі із задоволенням!
Готуємо для малечі із задоволенням!
Готуємо страви родом з дитинства
Готуємо страви родом з дитинства