Одним з головних завдань бізнесу компанія «Контракт Продрезерв 5» вважає його соціальну спрямованість, коли основний вектор діяльності направлений до людей. Тому в компанії значна увага приділяється соціальним проектам. Їх призначення — розвиток та підтримка дітей.

Що це за проекти?

Починаючи з кінця 2018 року проектом поступово охоплювались загальноосвітні школи та дошкільні навчальні заклади Дніпра (СЗШ № 98, 43, 122, 75, 28, 63, 111, 52, 54, 136, дитячий садочок № 113). Проект надав можливість понад 350 дітям відчути себе справжніми кулінарами. Відкрив нові можливості не тільки навчитися чомусь новому, а ще й весело провести час з однолітками, спробувати свої сили у цікавій творчій активності. На кожному майстер-класі діти мали змогу скуштувати власноруч приготовані страви, підготувати смачні цікаві сувеніри для близьких.

Був започаткований наприкінці  грудня 2018 року й викликав жвавий інтерес. Для участі в конкурсі надійшло більше 300 робіт від учнів п’яти шкіл: №52, 123 (м. Дніпро), №6, 11 (м. Новомосковськ), №9 (м. Павлоград). Діти як справжні митці, фантазуючи на тему улюбленої страви, створювали справжні шедеври, яскраві та захоплюючі. Переможці отримали корисні призи.

Вперше та одразу з великим успіхом пройшов восени 2019 року. В ньому взяли участь учні 9 шкіл  Дніпра (СЗШ №39, 22, 34, 54, 55), Новомосковська (СЗШ № 6, 11), Павлограда (СЗШ № 9, 19). Конкурс «Зірки SchoolFood. Діти» охопив офлайн та онлайн простір одночасно. Конкурсні роботи оцінювало як експертне журі, так i користувачі соціальних мереж. Проект надав змогу кожній дитині-учаснику відчути себе справжньою зіркою – блогером, письменником, художником фотографом, стилістом. Переможці отримали цікаві, корисні призи від «Контракт Продрезерв 5».

Конкурс стартував у листопаді 2019 року  і за 2 місяці охопив 4 навчальні заклади Дніпра (СЗШ №119, 137, 78, 25). Кожного тижня в обраній школі облаштовувалася брендована фотозона «Контракт Продрезерв 5». Завдання учнів полягала в тому аби зробити біля неї цікаві, яскраві знімки – самому, разом з друзями, великою компанією або навіть цілим класом. Перемагало фото, яке зібрало найбільшу кількість лайків від користувачів соцмереж протягом тижня. Усі діти, зображені на фото, отримували тиждень безкоштовного харчування (обіди) у своєму навчальному закладі та цікаві сувеніри.

Проект був вперше реалізований восени 2019 року спеціально для співробітників ТОВ «Контракт Продрезерв 5». Конкурс дав змогу дівчатам-кухарям проявити себе в якості митців, які навіть зі звичайних продуктів можуть зробити витвір кулінарного мистецтва. Умови участі були прості, а приз чудовим. Переможці визначалися користувачами Facebook, які оцінювали фото, розміщені у соцмережі.

• Підтримка пацієнтів відділення реконструктивної хірургії з онкокойками і гематологічного відділення Дніпровської обласної дитячої клінічної лікарні та вихованців КЗ Дніпровського дитячого будинку-інтернату ДОР.

Починаючи з січня 2019 року представники компанії постійно підтримують діток, які перебувають на лікуванні. Відвідують з нагоди великих свят (Нового року та Різдва Христового, Міжнародного дня захисту дітей та інших), привозять випічку, організовують розважальні програми. Проект дає змогу підтримати дітей, підняти їм настрій, зміцнити віру в людей та налаштовувати на швидке одужання. Крім цього, проект об’єднує співробітників компанії, надихає  їх на добрі справи.

Привітання вихованців Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 1

Наприкінці 2019 року співробітники компанії завітали до Запоріжжя. З нагоди новорічних та різдвяних свят привезли вихованцям школи-інтернату різноманітну смачну випічку власного виробництва та символічні сувеніри – янголятка, зроблені власноруч. Подарували великий сучасний SMART телевізор для учнів молодших класів. Приїзд співробітників компанії «Контракт Продрезерв 5» став для дітей справжнім сюрпризом, яскравим враженням яке, як і годиться на передодні зимових свят, дарує казку та віру у здійснення мрій.

Що сказати в підсумку? Діяльність компанії в цьому напрямку свідчить про потребу продовження цих і розвитку нових проектів. По-перше тому, що соціальна спрямованість-це необхідний компонент будь-якого бізнесу.

ТОВ «Контракт Продрезерв 5»

Телефон Гарячої Лінії: +380970011201 (Viber, WhatsApp, Telegram) з понеділка по п’ятницю, з 8 до 17 години.

Корисна інформація про організацію харчування також в нашому Telegram-каналі https://t.me/SchoolFood_ua

Лінія гарячого харчування СШ 47 міста Києва
Про користь рису у дитячому харчуванні
Готуємо для малечі із задоволенням!
Готуємо страви родом з дитинства