Напередодні новорічних та різдвяних свят представники «Контракт Продрезерв 5» відвідали Запорізьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат №1  для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату.

Привітали дітей, привезли різноманітну смачну випічку власного виробництва. Кожна дитина отримала кекси, круасани, рогалики, тістечка та інші смаколики. Подарували великий сучасний SMART телевізор молодшим класам школи-інтернату. Сувеніри-янголятка, зроблені власноруч, стали символом прийдешніх свят.

Представники компанії «Контракт Продрезерв 5» потрапили на справжнє новорічне свято, організоване з нагоди Нового року та Різдва, і навіть отримали невеличкі подарунки на згадку. Поспілкувалися з дітьми, намагаючись приділити увагу кожному. Поговорили з представниками школи-інтернату та ЗМІ, які були присутні на зустрічі. Розповіли про свої соціальні проекти, та плани подальшого розвитку компанії у цьому напрямку.

На цей час вже розроблені та на постійній основі реалізуються освітні, благодійні та культурні проекти.  В школах міст, які обслуговує компанія, проводяться різноманітні конкурси, спрямовані на виявлення творчого потенціалу дітей, такі як «Зірки SchoolFood діти», цікаві фотоконкурси, кулінарні майстер-класи та інші захопливі активності.

Компанія «Контракт Продрезерв 5» також опікується дітьми, які знаходяться на лікуванні у онкологічному відділенні Дніпропетровської обласної дитячої лікарні, а також вихованцями Дніпровського дитячого будинку-інтернату для дітей с ДЦП.

Зустріч у Запоріжжі пройшла у теплій невимушеній атмосфері. Дякуємо директору школи-інтернату Максимову Володимиру Степановичу та педагогічному колективу закладу за теплий прийом, допомогу в проведенні заходу.

Бажаємо всім в наступаючому році здоров’я, миру, щастя.

Сподобалося? Тисніть лайк. Розкажіть друзям:
Дивіться також:
Лінія гарячого харчування СШ 47 міста Києва
Лінія гарячого харчування СШ 47 міста Києва
Про користь рису у дитячому харчуванні
Про користь рису у дитячому харчуванні
Готуємо для малечі із задоволенням!
Готуємо для малечі із задоволенням!
Готуємо страви родом з дитинства
Готуємо страви родом з дитинства