Для батьків є можливість оплати харчування дитини в школі у безготівковий спосіб (на р/р компанії «Контракт Продрезерв 5») (в цьому разі батьки також оплачують комісію банка)).

Аби скористатися безготівковим способом оплати харчування батькам слід звернутися:

• До заступника директора по харчуванню своєї школи (його контактні данні вказані у куточку споживача на харчоблоці шкільної їдальні).

Або

• На телефон гарячої лінії +380970011201 (Viber, WhatsApp, Telegram), з понеділка по п’ятницю, з 8 до 17 години, із зазначенням ПІБ дитини, № школи, та класу.

Надалі дитині присвоюється індивідуальний номер, якій у подальшому потрібен для здійснення розрахунків.

Більш детальну інформацію можна отримати у заступника директора по харчуванню своєї школи або за телефоном гарячої лінії +380970011201 (Viber, WhatsApp, Telegram). Дзвінки приймаються з понеділка по п’ятницю, з 8 до 17 години.

Лінія гарячого харчування СШ 47 міста Києва
Про користь рису у дитячому харчуванні
Готуємо для малечі із задоволенням!
Готуємо страви родом з дитинства