Один з головних принципів здорового харчування — це сезонність. І осінь — це та благодатна пора року, яку просто неможливо упустити. Адже саме восени ми маємо змогу взяти максимум користі від сезонних ґрунтових продуктів!

Однак осінь, також і сезон «підготовки» організму до холодів і перебудови імунної системи на зимовий режим. Тому слід не забути включити в раціон максимально корисні продукти «золотої» пори року!

1. Яблука. Корисні в будь-якому вигляді — сирі, у форматі соку або смузі і навіть запечені. Головне — переконайтеся, що з’їдаєте яблука разом зі шкіркою, адже саме в ній зосереджена велика частина антиоксидантів, клітковини і флавоноїдів. А в яблучному насінні — бонусна порція йоду.

2. Груші. Містять гідну порцію вітаміну С, клітковини, пектину і міді.

3. Цвітна капуста. Підтримує імунітет завдяки вмісту вітаміну С та інших фітонутриєнтів. А завдячуючи солодкому, злегка горіховому смаку, вона ідеально підходить для теплих гарнірів і рагу, як альтернатива картоплі.

4. Гарбуз. Містить багато калію, бета-каротину і клітковини, такої необхідної для травлення. З гарбуза можна приготувати безліч страв: від гарбузового соку до гарніру і Брауні.

5. Буряк. Один з найбільш доступних і в той же час корисних коренеплодів, на які слід звернути увагу. Конкурентний вміст заліза, йоду, магнію, цинку, маса вітамінів і антиоксидантів робить буряк лідером овочевої групи.

Сподобалося? Тисніть лайк. Розкажіть друзям:
Дивіться також:
Лінія гарячого харчування СШ 47 міста Києва
Лінія гарячого харчування СШ 47 міста Києва
Про користь рису у дитячому харчуванні
Про користь рису у дитячому харчуванні
Готуємо для малечі із задоволенням!
Готуємо для малечі із задоволенням!
Готуємо страви родом з дитинства
Готуємо страви родом з дитинства