БЕЗКОШТОВНЕ ХАРЧУВАННЯ У ШКОЛАХ м. ДНІПРА

(оплачується за рахунок коштів міського бюджету) і здійснюється на підставі тендерного меню, яке затверджується на рік. Двотижневе тендерне меню на 2019 рік було розроблене спеціальною робочою групою, створеною за розпорядженням міського голови м. Дніпра. До складу групи увійшли представники освіти, батьківської громади, медики, технологи. Меню було розроблене з урахуванням вікової категорії дітей, існуючої нормативної бази санітарних норм, вимог представника Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області, зауважень та пропозицій батьків.

ТОВ «Контракт Продрезерв 5» надає послуги з організації харчування на умовах аутсорсингу та зобов’язане чітко дотримуватись вимог тендерного меню. Компанія не має права жодним чином змінювати затверджене тендерне меню!

Згідно з тендерним меню безкоштовно у м. Дніпро харчуються:

• всі учні 1-4 кл (сніданки) незалежно це пільговики чи ні подивитись меню
  • учні 5-11 кл (сніданки) пільгової категорії подивитись меню
  • учні 1-4 кл пільгової категорії ГПД 100% (1категорії) та ГПД 50% (2 категорії) подивитись меню

ХАРЧУВАННЯ ЗА БАТЬКІВСЬКІ КОШТИ

Меню розробляється спеціалістами ТОВ «Контракт Продрезерв 5» на підставі багаторічного досвіду організації громадського харчування, з урахуванням вікових категорій та смакових вподобань дітей, існуючої нормативної бази, санітарних норм, рекомендацій дієтологів, вимог законодавства та досліджень Українського науково-дослідного інституту харчування.

Серед ключових переваг харчування за батьківські кошти є більший асортимент запропонованих страв і урахування побажань батьків та дітей.

За батьківські кошти харчуються:

Батьки мають змогу прийняти участь у складанні меню за батьківські кошти протягом навчального року шляхом анкетування.

Як саме читайте за посиланням

Лінія гарячого харчування СШ 47 міста Києва
Про користь рису у дитячому харчуванні
Готуємо для малечі із задоволенням!
Готуємо страви родом з дитинства