ТОВ «Контракт Продрезерв 5» забезпечує ефективний зворотній зв’язок та оперативне реагування в разі надходження пропозицій, скарг, відгуків. Звернення приймаються від учнів, батьків, вчителів, керівників дитячих садків та навчальних закладів, а також від представників інших об’єктів (лікарень, підприємств, установ), що обслуговує компанія. 

Телефонуйте або пишіть на Гарячу Лінію: +380970011201 (Viber, WhatsApp, Telegram): 

З яких питань можна звертатись

  • з усіх питань щодо організації харчування у дошкільних та навчальних закладах Дніпра, Новомосковська, Кривого Рога, Павлограда, Першотравенська, які ми обслуговуємо (вартість харчування для різних вікових категорій, всі питання по меню, вихід порцій, якість приготування, якість обслуговування);

Із запитом щодо:

  • організації корпоративного харчування
  • встановлення лінії гарячого харчування у навчальному закладі, на підприємстві чи в установі, на будь-якому іншому об’єкті, який потребує комплексного харчування для співробітників

Повідомлення надходять відповідним фахівцям, які з огляду на проблематику відповідають одразу або консультують щодо подальших дій для вирішення питання.

Порядок звернення на гарячу лінію

З усіх питань можна не тільки дзвонити на телефон гарячої лінії +380970011201, а ще й писати в будь-який зручний для Вас мессенджер — Viber, WhatsApp або Telegram. Звернення в такий спосіб необхідне для фіксації вхідного запиту для якнайшвидшого вирішення. 

Особи, які звертаються з питанням щодо організації харчування зазначають місто; номер/назву підприємтсва, організації, лікарні, навчального закладу; клас, групу (якщо мова йде про дитячий садок) та детально описують суть звернення. Також бажано повідомити своє ім’я та номер телефону для зворотного зв’язку. Вичерпна інформація прискорює процес вирішення питання. При цьому компанія гарантує конфіденційність звернення.

Гаряча лінія ТОВ «Контракт Продрезерв 5» працює з 8.00 до 17.00 (пн, вт, ср, чт, пт).

Звертайтесь на сайт компанії

Відповідні форми для звернень передбачені на сайти ТОВ «Контракт Продрезерв 5».

Оцінити якість приготування страв у школі, дитячому садочку, лікарні на підприємстві, на будь якому іншому об’єкті, що обслуговується компанією можна, заповнивши електрону анкету

Ми також регулярно проводимо опитування на актуальні теми, що стосуються якості приготування страв, організації дитячого харчування тощо. Перейдіть за посиланням Ваша думка для нас важлива!

Спеціальна форма передбачена для тих, хто бажає приєднатися до команди «Контракт Продрезерв 5». Надіслати резюме зручно прямо з сайту

Соціальні мережі

Звернутися до представників компанії «Контракт Продрезерв 5» також можна на офіційній сторінці у Facebook School Food або на сторінку представника компанії.

Залишити відгуки та коментарі до актуальних постів компанії можна в Instagram.

Ми регулярно доповнюємо нашу YouTube-сторінку цікавими інформаційним сюжетами. Тож залишайте і тут свої відгуки та пропозиції. Ми завжди вдячні за зворотній зв’язок та цікавість до послуг компанії.

Звернення до компанії «Контракт Продрезерв 5» за телефоном гарячої лінії або в інший зручний для Вас спосіб гарантує швидке та професійне вирішення гострих та поточних питань, які стосуються організації харчування. Ми передбачили кілька способів забезпечення зворотного зв’язку для зручності кожного, хто потребує оперативного надання відповідної інформації від спеціалістів компанії. Скористайтесь найзручнішим. Ми на зв’язку! 

У тісній взаємодії ми бачимо шляхи розвитку та покращення якості обслуговування.

Сподобалося? Тисніть лайк. Розкажіть друзям:
Дивіться також:
Лінія гарячого харчування СШ 47 міста Києва
Лінія гарячого харчування СШ 47 міста Києва
Про користь рису у дитячому харчуванні
Про користь рису у дитячому харчуванні
Готуємо для малечі із задоволенням!
Готуємо для малечі із задоволенням!
Готуємо страви родом з дитинства
Готуємо страви родом з дитинства