В одній зі шкіл Дніпра батьки вирішили на власному шлунку перевірити зміни, що відбулися з нового року в харчуванні учнів. Одна з мам без попередження адміністрації зайшла в їдальню і спробувала шкільний обід.

Жінка виявилася приємно здивована — їжа, яка раніше була об’єктом жартів, дійсно стала смачніше. Їй довелося спробувати запечену котлету з сиром і картопляним пюре. Крім того, у продажу знаходилися різні найменування випічки, молочні коктейлі, сік і фруктові пюре. Куплені бургер, ватрушка і пиріжок з картоплею також дуже сподобалися.

«Все дуже смачно! — розповіла вона. — Меню розписано на тиждень для молодших і старших класів і чергується по чисельнику / знаменнику. Воно суттєво змінилося. З’явився кунжут, паста з твердими сортами сиру, печена в духовці котлета, сирний пудинг. Також в їдальні повністю змінився обслуговуючий персонал, і збільшилася його чисельність. З’явився новий посуд, всюди лежать серветки.

Цікаво, що через пару днів ця ж жінка побувала в їдальні на екскурсії, яку організувала адміністрація школи. Різниці з її незапланованим візитом не виявилося — показуху, виходить, не влаштовували, а дотримуються високих стандартів щодня.

За матеріалами Наше місто

Лінія гарячого харчування СШ 47 міста Києва
Про користь рису у дитячому харчуванні
Готуємо для малечі із задоволенням!
Готуємо страви родом з дитинства