Учні 5-9 класів СШ №98 відвідали безкоштовний дитячий кулінарний майстер-клас прямо в стінах рідної школи.

Досвідчені кулінари вчили дітей ліпити вареники. Причому, підійшли до цього процесу творчо: в школі була обладнана і креативно оформлена зона для майстер-класу в українському стилі з дотриманням національних традицій. Школярі отримали нові знання і вивчили всі тонкощі приготування вареників. Дітлахи настільки поринули в творчий кулінарний процес, що виготовили справжні борошняні шедеври. Вареники в них вийшли різними та цікавими: у формі квітів, листочків, трикутних куточків, з різними смачними начинками. А потім юні кулінари з задоволенням продегустували приготовані своїми руками страви.

За матеріалами Днепр вечерний

Лінія гарячого харчування СШ 47 міста Києва
Про користь рису у дитячому харчуванні
Готуємо для малечі із задоволенням!
Готуємо страви родом з дитинства