Так.

Кожен батько має змогу долучитись до складання двотижневого меню за батьківські кошти.

• Обіди 5-11 класи
  • Посилине харчування 1-4 класи
  • Полуденки

У чому переваги?

• Формує у дітей принципи здорового харчування за рахунок гарячих обідів, а також здорових та корисних перекусів
  • Розширює асортимент запропонованих блюд
  • Меню розробляється з урахуванням побажань і зауважень, що надійшли від учнів, батьків, вчителів

Як долучитися до складання меню?

1. Для цього потрібно звернутися до заступника директора з харчування ТОВ «Контракт Продрезерв 5» свого району (телефон вказаний в куточку споживача в столовому залі), або за телефоном гарячої лінії +38097 001 12 01 з проханням створити для навчального закладу № ___ електронну анкету із зазначенням комплексу (обіди 5 -11 класи, посилене харчування 1-4 класи, полуденки).

2. Протягом дня наші фахівці підготують анкету з переліком страв. Посилання на неї буде відправлене ​​в електронному вигляді. Перейшовши за посиланням можна ознайомитися з правилами заповнення анкети. В анкеті представлений перелік страв за групами (перші страви, гарніри, м’ясні страви, салати, випічка, напої тощо), в кінці анкети запропоновані ціни комплексів, з яких можна вибрати найбільш прийнятний.

3. По завершенню голосування, наші аналітики оброблять інформацію та передадуть її до технологічного відділу. Після чого технологи складуть меню згідно побажань та з урахуванням норм, рекомендацій дієтологів, вимог чинного законодавства та досліджень Українського науково-дослідного інституту харчування.

4. Складене меню передається директору навчального закладу та на харчоблок. Батьки мають змогу ознайомитись із переліком затверджених страв та, скоригувати його за бажанням.

Зразок анкети

Лінія гарячого харчування СШ 47 міста Києва
Про користь рису у дитячому харчуванні
Готуємо для малечі із задоволенням!
Готуємо страви родом з дитинства