У четвер, 22 листопада, в прес-центрі ІА «МОСТ-ДНІПРО» відбулася прес-конференція на тему «Шкільне харчування: ТОП-5 переваг Дніпра».

У прес-конференції брали участь:

— Голова ГО «Спілка віборців міста Дніпра», кандидат соціологічних наук Надія Михно;

— Завідувач сектором соціального захисту відділу виховної роботи управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровського міської ради Інна Васильєва;

— Заступник директора ТОВ «Контакт Продрезерв-5» Тетяна Пономарчук.

Шкільне харчування в Дніпрі: ТОП-5 переваг

Голова ГО «Спілка виборців міста Дніпра», кандидат соціологічних наук Надія Михно повідомила, що за останні два роки завдяки зусиллям міської влади Дніпра організація харчування дітей в комунальних навчальних закладах міста вийшла на новий рівень, спостерігаються позитивні зміни за багатьма аспектами: від облаштування самих їдалень і харчоблоків меню до якості їжі.

Реорганізація системи харчування

По-перше, в школах Дніпра введена система харчування за принципом аутсорсингу. Якщо раніше для середніх навчальних закладів закуповували продукти, з яких потім готували працівники шкіл, то тепер всі школи міста обслуговує одна компанія — «Контакт Продрезерв-5», яка виграла тендер. Це дозволяє підвищити якість харчування та рівень контролю, виключити крадіжки, недолік продуктів, зловживання при закупівлі.

Крім цього, у багатьох навчальних закладах проведені ремонти їдалень та харчоблоків, придбане нове сучасне обладнання. Все це відбувається як за рахунок самої компанії, так і за рахунок міського бюджету.

Наприклад, за бюджетні кошти виконано капітальні ремонти на харчоблоках ЗОШ № 9, СШ № 107, СШ № 126; поточний — в ЗОШ № 75. Триває реконструкція харчоблоку СЗШ № 6. До кінця поточного року міська влада планує придбати обладнання для харчоблоків шкіл на суму понад 4,3 млн грн (машини посудомийні, плити електричні промислові, шафи жарові, стіл обробний, електроводонагрівачі і т.д.).

Гаряче харчування, а не швидкі перекуси

По-друге, ми бачимо, що місто створює умови для забезпечення дітей в навчальних закладах здоровим, різноманітним, збалансованим гарячим харчуванням. Дитина має можливість не просто перекусити на перерві бутербродом або булочкою, а спробувати гарячі страви, комплексно поснідати чи пообідати.

Вільний вибір: буфетна зона зі шведською лінією

По-третє, збільшилось охоплення гарячим харчуванням учнів старших класів. Це сталося завдяки тому, що в школах крім звичайної харчової почали з’являтися буфетні зони зі шведською лінією. Тут учні не просто отримують певні страви, а можуть вибрати їх самостійно за своїм смаком та уподобаннями.

Ми знаємо, що школярі люблять швидкі перекуси – найчастіше це снеки, чіпси, булочки і т.п. з найближчого до школи магазину або МАФу. Така їжа не є корисною, більше того може мати сумнівну якість і термін придатності. Для того, аби заохотити дітей правильно харчуватися, вживати здорову і якісну їжу, в Дніпрі реалізований пілотний проект — в школах міста впроваджуються буфетні зони зі шведською лінією. Вони розраховані на старшокласників. Буфетний зал працює зазвичай з ранку до 14.30. В асортименті буфета 60-70 страв, які не повторюються щодня. Таким чином, школярі не обмежені ні в виборі, ні в часі прийому їжі. До того ж буфетна зона досить комфортна і сучасна. Такий спосіб організації гарячого харчування школярів вже введений у 8 школах міста, серед яких школи №21, 28, 33, 111, 148 і ін.

Відкритість до співпраці: обговорення меню

Для учнів 1-4 класів меню формують гастроентерологи, алергологи та дієтологи. Воно різноманітне, складене з урахуванням збалансованого поєднання продуктів харчування. У Дніпрі учні молодшої школи харчуються за рахунок коштів міського бюджету (базове меню — 12,96 грн).

Починаючи з 5 класу, для того щоб зробити страви не тільки корисними, але й врахувати всі уподобання дитини та побажання батьків, до формування меню почали залучати і самих батьків. Проводиться анкетування, за результатами якого, звичайно дотримуючись усіх необхідних норм, технологи та дієтологи розробляють меню для учнів 5-11 класів окремо для кожної школи.

Прозорість: контроль порцій батьками та зворотний зв’язок

У будь-якій школі кожен з батьків може особисто переконатися в якості їжі. Для цього можна в будь-який час прийти до школи, придбати в їдальні порцію і спробувати її. Також члени батьківської ради входять в комісію по харчуванню, яка може коли завгодно відвідати шкільну їдальню і перевірити з чого і як готуються страви.

Для зворотного зв’язку в школах розміщені спеціальні ящики, де батьки можуть залишати свої побажання, скарги та пропозиції. Також можна звернутися на гарячу лінію компанії «Контакт Продрезерв-5» по телефону 097-001-12-01 або безпосередньо до Департаменту гуманітарної ДГС », — розповіла вона.

«У підпорядкуванні департаменту гуманітарної політики Дніпровського міської ради знаходиться 175 комунальних установ дошкільної освіти, 154 — загальної середньої освіти за денною формою навчання, в яких організовано харчування. У 2018 році у всіх закладах освіти в організації харчування діє система аутсорсингу. З метою поліпшення якості харчування, враховуючи досвід застосовуваної системи аутсорсингу в школах у минулі роки, Дніпровський міська рада з ініціативи депутатського корпусу, було прийнято рішення:

— від 24.10.18 №44 / 36 «Про впровадження змін в організацію харчування дітей в закладах освіти»;

— від 19.07.17 №16 / 23 «Про внесення змін до Програми розвитку освіти в Дніпрі на 2016-2020 рр».

Це надало можливість започаткувати систему харчування в закладах дошкільної та шкільної освіти. Впровадження зазначеної системи передбачає поліпшення якості харчування за рахунок різноманітності страв, збалансованого використання продуктів і вітамінізації.

Компанії завойовують це право шляхом участі в тендерних процедурах, які проводяться департаментом. У 2018 році послуги з організації харчування в закладах освіти надаються ТОВ «Контракт Продрезерв 5». Введення системи аутсорсингу, не привело до збільшення батьківської плати. Плата для батьків залишилася на рівні 2017 року.

З метою розробки різноманітного, збалансованого меню для закладів освіти на 2018/2019 рр. розпорядженням міського голови від 16.08.18 №1097-р «Про створення робочої групи з питань розробки меню для дітей в закладах дошкільної та загальної середньої освіти міста Дніпра» затверджена робоча група. До складу робочої групи увійшли фахівці освіти і медицини Дніпра, представники Батьківського ради при міському голові, представники громадських організацій, яка опрацювала меню з урахуванням пропозицій батьків, керівників шкіл та відповідних фахівців », — розповіла завідуюча сектором соціального захисту відділу виховної роботи управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровського міської ради Інна Васильєва.

За її словами, департаментом гуманітарної політики ДГС здійснюється постійний контроль за діяльністю «Контракт Продрезерв 5», організацією та якістю харчування в установах освіти: «Якщо будуть виявлені випадки, які створюють небезпечні умови для життя і здоров’я дітей, які навчаються в закладах освіти Дніпра, з метою з’ясування обставин може бути прийнято рішення щодо створення комісії із залученням відповідних фахівців для проведення перевірки стану дотримання вимог законодавства а Україна під час організації харчування учнів », — додала вона.

Заступник директора ТОВ «Контакт Продрезерв-5» Тетяна Пономарчук зазначила, що компанія зацікавлена, аби харчування в шкільних їдальнях було на високому рівні. Тому закуповують якісні продукти, щоб на виході були смачні страви: «Коли зайшли з цією послугою в школу, ми, перш за все, за свій рахунок оновили стару алюмінієвий посуд, відремонтували або замінили, де це було необхідно, обладнання в харчоблоках. Зараз замовили спеціальні стелажі для сушіння посуду. Продовжуємо облаштовувати буфети зі шведською лінією. Наприклад, незабаром відкриємо таку в школі № 142. Якщо у батьків, учнів тієї чи іншої школи є бажання облаштувати таку лінію у себе, ми готові це обговорювати. У всіх школах активно контактуємо з батьками, дітьми, адміністрацією. Проводимо електронне анкетування щодо вибору страв, за результатами якого складаємо двотижневе меню», — зазначила Тетяна Пономарчук.

За метаріалами МОСТ Днепр

Сподобалося? Тисніть лайк. Розкажіть друзям:
Дивіться також:
Лінія гарячого харчування СШ 47 міста Києва
Лінія гарячого харчування СШ 47 міста Києва
Про користь рису у дитячому харчуванні
Про користь рису у дитячому харчуванні
Готуємо для малечі із задоволенням!
Готуємо для малечі із задоволенням!
Готуємо страви родом з дитинства
Готуємо страви родом з дитинства