У їдальнях дніпровських шкіл харчуються понад 88% учнів. Це майже 86 тис. дітей із 96 тис. 655 школярів міста. Безкоштовно, тобто за рахунок міського бюджету, харчуються учні початкової школи, а також діти пільгових категорій (із малозабезпечених родин, діти з інвалідністю, діти-чорнобильці, діти учасників операції Об’єднаних сил). Харчування у школах Дніпра організоване за принципом аутсорсингу (продукти закуповують не заклади, а компанія, що виграла тендер).

Договір на організацію харчування у закладах освіти укладається із компанією, яка виграла у ProZorro, на один рік. Після цього проводяться наступні закупівлі послуги з організації шкільного харчування.

Наразі батьки схвально відгукуються про страви у шкільних їдальнях – їхнім дітям подобається їжа. Батьки можуть перевірити порції та навіть скуштувати приготоване.

Для розробки різноманітного, збалансованого меню для закладів дошкільної та загальної середньої освіти міста на 2019 рік розпорядженням міського голови Дніпра створено відповідну робочу групу. До її складу включено фахівців у галузях освіти та медицини, представників Батьківської ради при міському голові, громадських організацій тощо.

За матеріалами Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Лінія гарячого харчування СШ 47 міста Києва
Про користь рису у дитячому харчуванні
Готуємо для малечі із задоволенням!
Готуємо страви родом з дитинства