ПРО КОМПАНІЮ
Ми працюємо в сфері організації громадського харчування, надаючи послуги аутсорсингу і забезпечуючи комплексну організацію харчування у навчальних та медичних закладах, на підприємствах та в установах, задаючи нові, європейські стандарти роботи у сфері харчування

КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5 У ЦИФРАХ

0

ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ ЩОДЕННО ОТРИМУЮТЬ ЯКІСНЕ, КОРИСНЕ, СМАЧНЕ ТА ДОСТУПНЕ ХАРЧУВАННЯ

0

СПІВРОБІТНИКІВ. ЗГУРТОВАНА СУПЕРКОМАНДА ФАХІВЦІВ, ЯКА ПРАЦЮЄ НА БЕЗДОГАННИЙ РЕЗУЛЬТАТ

0

ОБ’ЄКТІВ. МИ ОБСЛУГОВУЄМО НАВЧАЛЬНІ ТА МЕДИЧНІ ЗАКЛАДИ, УСТАНОВИ ТА ПІДПРИЄМСТВА

РОКІВ УСПІШНОЇ РОБОТИ В СФЕРІ КОМПЛЕКСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ

Дніпро
Новомосковськ
Кривий Ріг
Першотравеньск
Павлоград
ЗБАЛАНСОВАНЕ МЕНЮ
Все меню розроблено спеціально для різних вікових категорій, з урахуванням: норм; рекомендацій дієтологів; вимог законодавства та досліджень Українського науково- дослідного інституту харчування.
АСОРТИМЕНТ СТРАВ
Ми ставимо перед собою завдання досягти високого рівня смаку і якості. Асортимент страв двотижневого меню - це різноманітні салати, гарніри, супи, другі гарячі страви, борошняні кондитерські вироби.
КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ
Працюємо тільки з високоякісними продуктами: м'ясо тільки охолоджене; молочні продукти, що відповідають вимогам ДЕСТ, ТУ; ковбасні вироби тільки вищого сорту.
ПЕРЕВІРЕНІ ПОСТАЧАЛЬНИКИ
На постійній основі працюємо тільки з перевіреними постачальниками і виробниками з давніми традиціями. Що забезпечує широкий асортимент та доступні ціни.
РОЗПОДІЛЬЧІ ЦЕНТРИ
Чотири центри обладнані оптимальною системою зберігання, розподілу та доставки продуктів, мають сертифікат ISO, відповідають всім вимогам і мають необхідне обладнання високого рівня.
НАШЕ ОБЛАДНАННЯ
Використовуючи сучасне технологічне обладнання - ми гарантуємо якість приготування їжі.
ЛІНІЇ ГАРЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ
Нові, європейські стандарти роботи в сфері харчування, сучасні лінії роздачі гарячого харчування з великим вибором різноманітних страв.
ПРОЗОРІСТЬ ТА ВІДКРИТІСТЬ
Кожен з батьків може особисто переконатися в якості їжі. Для цього можна в будь-який час прийти в школу, придбати в їдальні порцію і спробувати її, а також подивитися меню і безперешкодно порівняти відповідність виданої порції - контрольній порції, яка прописана в тендерному меню.
ГОТОВНІСТЬ ДО СПІВПРАЦІ
Щоб зробити страви корисними та врахувати всі побажання дитини та батьків, кожен з батьків може взяти участь в складанні двотижневого МЕНЮ за батьківські кошти (обіди 5-11 класи, посилене харчування 1-4 класи, полуденки). Проводиться анкетування, за результатами якого технологи та дієтологи розробляють меню.
СОЦІАЛЬНІ ПРОЕКТИ
На постійній основі реалізуються проекти освітнього, благодійного та культурного напрямку. Такі як: конкурс дитячого малюнка в школах, в результаті якого переможці отримують в подарунок безкоштовні обіди. В школах проводяться кулінарні майстер-класи для дітей. Компанія підтримує притулки для тварин.
МІСІЯ ТА ЦІННОСТІ
МІСІЯ

Організація комплексного якісного, здорового та доступного харчування, з дотриманням нових європейських стандартів роботи. Впровадження власних технологій і розробок на ринку громадського харчування.

НАШІ ЦІННОСТІ

Якість і надійність, інноваційність (ми використовуємо сучасні технології); гнучкість у наданні послуг (постійно адаптуємося під нові стандарти і вимоги).

Взаєморозуміння і підтримка, відкритість і повага — таких високих цінностей дотримуємося у взаєминах з клієнтами, партнерами, співробітниками.

НАША ФІЛОСОФІЯ
Якісно! Смачно! Доступно!
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ТА СТАВЛЯТЬ ЛАЙКИ
ВАКАНСІЇ

«Контракт Продрезерв 5» входить у число найкрупніших та найнадійніших роботодавців України. За 10 років успішної роботи в сфері комплексної організації громадського харчування, ми підтвердили репутацію стабільної та ефективної компанії, яка займає лідируючі позиції.

Колектив підприємства об’єднує понад 2000 чоловік. Компанія впевнено утримує лідерство за рівнем соціального забезпечення співробітників.

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ
  • Робота у команді професіоналів
  • Ринкові умови оплати праці
  • Можливості для професійного та особистого розвитку
  • Довгострокові перспективи кар'єрного росту
  • Безперервне навчання
  • Соціальний пакет згідно КЗпП
  • Корпоративні заходи та свята
  • ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ ЗАВ. ВИРОБНИЦТВОМ, КУХАРІВ, КУХОННИХ ПРАЦІВНИКІВ !

приєднуйтесь до нашої команди. надішліть резюме