ПРО КОМПАНІЮ
Ми працюємо в сфері організації громадського харчування, надаючи послуги аутсорсингу і забезпечуючи комплексну організацію харчування у навчальних закладах: школах, дитячих садках, інтернатах, вищих навчальних закладах. Задаємо нові, європейські стандарти роботи у сфері харчування.

SCHOOL FOOD У ЦИФРАХ

0

ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ ЩОДЕННО ОТРИМУЮТЬ ЗДОРОВЕ, КОРИСНЕ, СМАЧНЕ ТА ДОСТУПНЕ ХАРЧУВАННЯ

0

СПІВРОБІТНИКІВ. ЗГУРТОВАНА СУПЕРКОМАНДА ФАХІВЦІВ, ЯКА ПРАЦЮЄ НА БЕЗДОГАННИЙ РЕЗУЛЬТАТ

0

ОБ’ЄКТІВ. МИ ОБСЛУГОВУЄМО ШКОЛИ, ДИТЯЧІ САДКИ, ЛІЦЕЇ, ІНТЕРНАТИ, ВНЗ

0

РОКІВ УСПІШНОЇ РОБОТИ В СФЕРІ КОМПЛЕКСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ

Дніпро
Новомосковськ
Кривий Ріг
Першотравеньск
Павлоград
Київ
ЗБАЛАНСОВАНЕ МЕНЮ
Все меню розроблено спеціально для різних вікових категорій, з урахуванням: норм; рекомендацій дієтологів; вимог законодавства та досліджень Українського науково- дослідного інституту харчування.
АСОРТИМЕНТ СТРАВ
Ми ставимо перед собою завдання досягти високого рівня смаку і якості. Асортимент страв двотижневого меню - це різноманітні салати, гарніри, супи, другі гарячі страви, борошняні кондитерські вироби.
КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ
Ми піклуємося про санітарну безпеку, свіжість продуктів і якість страв. Для цього в компанії працює система менеджменту якості ХАССП - стандарти управління і оцінки небезпечними факторами на харчовому виробництві
ПЕРЕВІРЕНІ ПОСТАЧАЛЬНИКИ
На постійній основі працюємо тільки з перевіреними постачальниками і виробниками з давніми традиціями. Що забезпечує широкий асортимент та доступні ціни. Всі продукти мають супровідні документи - сертифікати якості, декларації від виробника.
РОЗПОДІЛЬЧІ ЦЕНТРИ
Чотири центри обладнані оптимальною системою зберігання, розподілу та доставки продуктів, мають сертифікат ISO, відповідають всім вимогам і мають необхідне обладнання високого рівня.
СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ
Харчоблоки обладнані всім необхідним технологічним і холодильним обладнанням, виробничим інвентарем, кухонним посудом.
ЛІНІЇ ГАРЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ
Нові, європейські стандарти роботи в сфері харчування, сучасні лінії роздачі гарячого харчування з великим вибором різноманітних страв. Облаштовані за принципом «шведського столу». Відвідувачі обирають страви за бажанням, враховуючи власні смакові вподобання та потреби.
ПРОЗОРІСТЬ ТА ВІДКРИТІСТЬ
Кожен з батьків може особисто переконатися в якості їжі. У них є можливість в будь-який час прийти в школу, придбати в їдальні сніданок або обід, продегустувати, а також подивитися меню і безперешкодно порівняти відповідність виданої порції – контрольній.
ГОТОВНІСТЬ ДО СПІВПРАЦІ
Щоб зробити страви корисними та врахувати всі побажання дітей та батьків, кожен з них може взяти участь в складанні двотижневого меню за батьківські кошти (обіди 5-11 класи, посилене харчування 1-4 класи, полуденки). Це проводиться шляхом анкетування, за результатами якого технологи та дієтологи розробляють меню.
СОЦІАЛЬНІ ПРОЕКТИ
На постійній основі реалізуються проекти освітнього, благодійного та культурного напрямку. Такі як: конкурси дитячого малюнка в школах, в результаті якого переможці отримують в подарунок безкоштовні обіди, фотоконкурс для школярів, конкурс «Зірки SchoolFood діти» та інші. В школах проводяться кулінарні майстер-класи для дітей. Опікуємося дітьми, які знаходяться на лікуванні у Дніпропетровській обласній дитячій лікарні, вихованцями КЗ Дніпровського дитячого будинку-інтернату. Компанія підтримує притулки для тварин.
МІСІЯ ТА ЦІННОСТІ
МІСІЯ

Організація комплексного якісного, здорового та доступного харчування, з дотриманням нових європейських стандартів роботи. Впровадження власних технологій і розробок на ринку громадського харчування.

НАШІ ЦІННОСТІ

Якість і надійність, інноваційність (ми використовуємо сучасні технології); гнучкість у наданні послуг (постійно адаптуємося під нові стандарти і вимоги).

Взаєморозуміння і підтримка, відкритість і повага — таких високих цінностей дотримуємося у взаєминах з клієнтами, партнерами, співробітниками.

НАША ФІЛОСОФІЯ
Якісно! Смачно! Доступно!
НАМ ДОВІРЯЮТЬ ТА СТАВЛЯТЬ ЛАЙКИ
ВАКАНСІЇ

«Контракт Продрезерв 5» входить у число найкрупніших та найнадійніших роботодавців України. За 12 років успішної роботи в сфері комплексної організації громадського харчування, ми підтвердили репутацію стабільної та ефективної компанії, яка займає лідируючі позиції.

Колектив підприємства об’єднує понад 2000 співробітників. Компанія впевнено утримує лідерство за рівнем соціального забезпечення співробітників.

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ
 • Робота у команді професіоналів
 • Ринкові умови оплати праці
 • Можливості для професійного та особистого розвитку
 • Довгострокові перспективи кар'єрного росту
 • Безперервне навчання
 • Соціальний пакет згідно КЗпП
 • Корпоративні заходи та свята
 • Запрошуємо на роботу зав. виробництвом, кухарів, кухонних працівників!
 • Департамент по роботі з персоналом
  (096) 626 04 02, (099) 742 21 27

приєднуйтесь до нашої команди. надішліть резюме

Допоможіть покращити процес
організації харчування